Hradecký mid - seznam přihlášených

Přihlášky jsou uzavřeny.

Vyplňte si chiplist a prezentační formulář doma, ušetříte si čas při prezentaci.

Přihlášených celkem: 209

 
Kategorie MCC
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Petra Bergauer2,0,2,0,0,2
2.Dominik Vosátka0,0,0,0,0,0
3.Jiří Urbánek20 - Metuje00420-019251,1,1,1,1,1
4.Milan Dočekal56 - Klub ČHP00420-012673,3,4,3,3,4
 
Kategorie MBKJ
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Jan Hrdlička35 - Kladno00420-020870,0,0,0,0,0
2.Lukáš Pubrdle64 - JCC00420-022180,1,1,1,1,1
3.Maria Pröll0,0,0,0,0,0
4.Tomáš Hanuš20 - Metuje0,0,0,0,0,0
 
Kategorie MSC2
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Kacper Stanek0,0,0,0,0,0
2.Pavel Šarkovský20 - Metuje00420-002120,0,0,0,0,0
3.Jan Svoboda30 - Český ráj00420-020420,0,0,0,0,0
4.Monika Mundilová30 - Český ráj00420-018760,0,0,0,0,0
5.Lukáš Müller17 - Děčín00420-017210,0,0,0,0,0
6.Pavlína Zelenková20 - Metuje00420-019072,2,2,2,2,2
7.Jan Kopecký45 - Bílá stopa00420-017610,0,1,0,0,1
8.Petr Kolář3 - Obří skála00420-017260,0,0,1,0,1
9.Michal Kozel63 - Ostrava00420-023010,0,0,0,0,0
10.Rostislav Job40 - Plzeň00420-009990,0,1,1,0,1
11.Vladimír Šáfr58 - Maxičky0,0,0,0,0,0
12.Romana Bieliková40 - Plzeň00420-007070,0,0,0,0,0
13.Milan Petruželka20 - Metuje00420-008210,0,1,1,0,1
14.Martin Ducháč20 - Metuje0,0,0,0,0,0
15.Barbora Irglová25 - Krakonoš00420-021160,0,2,0,0,0
16.Anna Roháčková58 - Maxičky00420-002110,0,3,3,0,3
 
Kategorie MB1
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Lukáš Klíma35 - Kladno00420-017960,0,0,0,0,0
2.Lukáš Hospr36 - Křivoklát00420-018040,0,0,0,0,0
3.Kateřina Kulhánková35 - Kladno00420-018370,0,0,0,0,0
4.Lucie Müllerová17 - Děčín00420-011642,0,2,2,0,2
5.Dana Koňáková35 - Kladno00420-017752,0,3,3,0,3
6.Zdenek Brůna16 - Hanácký00420-017620,0,3,3,0,3
7.Pavel Šplouchal20 - Metuje00420-004060,0,0,0,0,0
8.Jan Kotiš40 - Plzeň00420-018320,0,1,1,0,1
9.Karolína Dvořáková35 - Kladno00420-019350,0,0,0,0,0
10.Jan Lukeš25 - Krakonoš00420-021761,1,1,1,1,1
11.Adéla Havlíčková16 - Hanácký00420-016990,0,1,1,0,1
 
Kategorie MB2
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Jaromír Hurych20 - Metuje00420-004231,0,1,1,0,1
2.Zuzana Daňsová20 - Metuje00420-016640,0,0,0,0,0
3.David Vondráček59 - Jičín00420-016250,0,0,0,0,0
 
Kategorie MB
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Monika Ptaś0,0,0,0,0,0
2.Tomasz Pająk0,0,0,0,0,0
3.Václav Zetek35 - Kladno00420-010070,0,0,0,0,0
4.Jana Holá9 - Krušnohorský00420-005750,0,0,0,0,0
5.Petr Kovařík20 - Metuje00420-017450,0,0,0,0,0
6.Zdeněk Gregor57 - Long hairy tails00420-017250,0,0,0,0,0
7.Michal Hanuš20 - Metuje0,0,0,0,0,0
 
Kategorie MU1
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Lukas Mikulics1,1,1,1,1,1
2.Roman Habásko9 - Krušnohorský00420-010141,1,0,1,1,1
3.Iva Valtrová35 - Kladno00420-001622,0,2,2,0,2
4.Pavel Hladovec35 - Kladno00420-016460,0,0,0,0,0
5.Zdeněk Paclt20 - Metuje00420-017052,0,2,2,0,2
6.Martin Svoboda16 - Hanácký00420-006870,0,0,0,0,0
7.David Hrabal3 - Obří skála00420-018960,0,0,0,0,0
 
Kategorie MU
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Łukasz Ptaś0,0,0,0,0,0
2.Maciej Tomaszewski2,0,2,2,0,2
3.Dan Navrátil3 - Obří skála00420-013300,0,0,0,0,0
4.Martin Řehout11 - Bask ČB00420-017941,0,1,1,0,1
5.Jana Králová35 - Kladno00420-014281,1,1,1,1,1
6.Maas Horst2,0,2,2,0,2
7.Łukasz Paczyński0,0,0,0,0,0
8.Martin Levíček51 - Samota00420-000100,0,1,1,0,1
9.Helena Levíčková49 - Askino00420-000110,0,1,2,1,1
10.Jirka Kouřil35 - Kladno00420-009851,1,1,1,1,1
 
Kategorie CCM
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Jiří Sucharda20 - Metuje1,1,1,1,1,1
2.Broňa Frydrych20 - Metuje1,0,1,1,0,1
3.Hampl Jan30 - Český ráj00420-023100,0,0,0,0,0
4.Jan Bielik40 - Plzeň00420-000720,0,0,0,0,0
5.Milan Sudek20 - Metuje0,0,0,0,0,0
6.Petr Smrčka58 - Maxičky0,0,0,1,0,0
 
Kategorie CCW
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Sarah Rigommier1,1,1,1,1,1
2.Martina Dokoupilová58 - Maxičky0,0,1,1,1,1
3.Cindy Voigt0,0,0,0,0,0
4.Kristina Fryzová63 - Ostrava00420-018540,0,0,0,0,0
5.Markéta Myslivcová64 - JCC00420-022120,0,0,0,0,0
6.Jana Páslerová20 - Metuje0,0,0,0,0,0
 
Kategorie BKJM
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Petr Pospíšil17 - Děčín00420-016010,0,0,0,0,0
2.zdenek dolezal25 - Krakonoš00420-016980,0,0,0,0,0
3.David Hruby20 - Metuje00420-015382,0,0,0,0,1
4.Michal Pavlovec63 - Ostrava00000-019050,0,0,0,0,0
5.Vlasta Keltner58 - Maxičky4,0,2,2,0,2
6.Michal Ženíšek58 - Maxičky00420-011510,0,0,0,0,0
7.Vlastimil Rec16 - Hanácký2,0,0,0,0,0
8.Pavel Děrgel30 - Český ráj0,0,0,0,0,0
 
Kategorie BKJW
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Tamara Mühlehner0,0,0,0,0,0
2.Petra Bergauer0,0,0,0,0,0
3.Anna Osowska0,0,1,0,0,1
4.Lucie Ságnerová10 - Harrachov0,0,0,0,0,0
5.Petra Hrdličková35 - Kladno00420-020860,0,0,0,0,0
6.Marie Prokopová ml.56 - Klub ČHP00420-020970,0,0,0,0,0
7.Mariana Kotuliaková2,0,2,2,0,2
8.Daniela Dvořáková35 - Kladno00420-019370,0,0,0,0,0
9.Adéla Ulmanová63 - Ostrava00420-019930,0,0,0,0,0
10.Alena Smolíková20 - Metuje00420-015140,0,0,0,0,0
11.Lucie Schönová16 - Hanácký00420-020920,0,0,0,0,0
12.Nicole Marešová58 - Maxičky0,0,0,0,0,0
13.Hana Štípalová58 - Maxičky00420-020430,0,1,1,0,1
14.Eliška Děrglová30 - Český ráj0,0,0,2,0,2
15.Petra Horňáková0,0,0,0,0,0
 
Kategorie SC1
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Tamara Mühlehner0,0,0,0,0,0
2.Viktorie Janouchová0,0,0,0,0,0
3.Petr Weber40 - Plzeň1,1,1,1,1,1
4.Radmila Janovská42 - Slovácký00420-022350,0,0,0,0,0
5.Kryštof Spilka10 - Harrachov00420-017330,0,2,0,0,2
6.Radim Vaňko0,1,1,1,1,1
7.Michaela Lněničková58 - Maxičky00420-022830,0,0,0,0,0
8.Mariana Kotuliaková0,0,0,0,0,0
9.Kristina Fryzová63 - Ostrava00420-018540,0,0,0,0,0
10.Pavel Ženíšek58 - Maxičky00234-004200,0,0,0,0,0
11.Natalie Cihlářová63 - Ostrava00420-018550,0,0,1,0,0
12.Zdeněk Jančík25 - Krakonoš00420-021150,0,0,0,0,0
 
Kategorie SC21
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Miloš Weigert9 - Krušnohorský00420-017281,1,1,1,1,1
2.Markéta Tomášková36 - Křivoklát00420-020790,0,0,0,0,0
3.Veronika Klímová35 - Kladno00420-018080,0,0,0,0,0
4.Adéla Suchardová20 - Metuje0,0,0,0,0,0
5.Oleksiy Polishchuk20 - Metuje00420-020340,0,0,0,0,0
6.Juraj Vaľko30 - Český ráj00420-016890,0,0,0,0,0
7.David Vodák56 - Klub ČHP00420-017591,0,1,1,0,1
8.Ivana Prokešová63 - Ostrava00420-020850,2,2,2,2,0
9.Jan Havevl35 - Kladno00420-017760,0,0,0,0,0
10.Bára Adámková20 - Metuje00420-020090,0,0,0,0,0
11.Nikola Dočekalová56 - Klub ČHP00420-023030,0,0,0,0,0
12.René Kubias63 - Ostrava00420-021800,0,0,0,0,0
13.Marie Prokopová56 - Klub ČHP00420-020960,0,0,0,0,0
14.Lenka Rezová20 - Metuje00420-015350,0,0,0,0,0
15.Martin Šoltys30 - Český ráj00420-018730,0,0,0,0,0
16.Martin Řezáč63 - Ostrava00420-019640,0,0,0,0,0
17.Pavlína Hrabalová3 - Obří skála00420-019290,0,0,0,0,0
18.Dita Pechánková30 - Český ráj0,0,1,1,0,1
19.Anita Bebr35 - Kladno00420-006160,0,0,0,0,0
20.Tomáš Voříšek56 - Klub ČHP00420-005910,0,0,0,0,0
21.Jan Svoboda30 - Český ráj00420-020420,0,0,0,0,0
22.Lucie Pospíšilová58 - Maxičky00000-012030,0,0,3,0,3
23.Eva Fialová17 - Děčín00420-017980,0,0,0,0,0
24.Jaromír Hanuš20 - Metuje0,0,0,0,0,0
25.Pelikánová Jana00420-010010,0,3,3,0,3
 
Kategorie SC2
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Jan Hornik0,0,0,0,0,0
2.Zuzanna Pająk0,0,0,0,0,0
3.Markéta Pospíšilová17 - Děčín00420-016000,0,0,0,0,0
4.Lukáš Dostál63 - Ostrava00420-004490,1,0,1,1,0
5.Michal Mayer58 - Maxičky02114-021140,1,1,1,1,1
6.Marie Ševelová58 - Maxičky00420-002671,0,0,1,0,0
7.Petra Horňáková0,0,0,0,0,0
8.Gabriela Milatová63 - Ostrava00000-019040,0,0,0,0,0
9.Jiřka Heroudková58 - Maxičky0,0,2,2,0,2
10.Michal Ženíšek58 - Maxičky00420-011510,0,0,0,0,0
11.Pavel Ženíšek58 - Maxičky00234-004200,0,0,0,0,0
12.Lucie Schönová16 - Hanácký00420-020920,0,1,1,0,1
13.Natalie Cihlářová63 - Ostrava00420-018550,0,0,0,0,0
 
Kategorie C1
č.JménoKlubDIDJídlo
1.jiří Stejskal35 - Kladno00042-000351,1,1,1,1,1
2.Roman Zasadil20 - Metuje00420-015343,0,3,3,0,3
3.Blanka Svobodová9 - Krušnohorský00420-013610,0,0,2,0,2
4.Vanda Kmochova17 - Děčín2,0,0,2,0,0
5.Milan Vodák56 - Klub ČHP00420-003781,0,1,1,0,1
6.Viktorie Luptovská20 - Metuje0,0,0,0,0,0
7.Zorka Lehká20 - Metuje0,0,0,0,0,0
8.Sandra Hutařová56 - Klub ČHP0,0,0,0,0,0
 
Kategorie C2
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Petr Svoboda35 - Kladno00000-019440,0,1,0,0,1
2.Tomáš Bárta59 - Jičín00000-020980,0,1,0,0,1
 
Kategorie C
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Erik Pfeifer A25 - Krakonoš00420-020510,0,0,0,0,0
2.Erik Pfeifer B25 - Krakonoš00420-020514,0,0,4,0,4
3.Dagmar Nešněrová17 - Děčín00420-005930,0,0,0,0,0
4.Erik Copko0,0,0,0,0,0
5.Jiri Mencak00420-016870,0,0,0,0,0
 
Kategorie A1
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Šindelář Milan9 - Krušnohorský00420-002360,0,0,0,0,0
2.Petr Gurega9 - Krušnohorský00420-002460,0,0,0,0,0
3.Jiří Kubelka59 - Jičín0,0,0,2,0,2
 
Kategorie A2
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Ota Janko25 - Krakonoš00420-005421,0,1,1,0,1
 
Kategorie A
č.JménoKlubDIDJídlo
1.Pavel Pfeifer A25 - Krakonoš00420-012550,0,0,0,0,0
2.Pavel Pfeifer B25 - Krakonoš00420-012550,0,0,0,0,0
3.Adolf Rabas20 - Metuje00420-012320,0,0,0,0,0
4.Pavel Mazánek20 - Metuje0,0,0,0,0,0
5.Martin Vrtěl49 - Askino00420-015230,0,1,0,0,1
6.Michal Pelant20 - Metuje00420-013411,1,1,1,1,1
7.Tomáš Šafařík20 - Metuje00420-014130,0,0,0,0,0

Seznam přihlášených ke stažení ve formátu CSV.

Přehled objednané stravy.