Janovičky - seznam přihlášených

Přihlášky jsou uzavřeny.

Vyplňte si chiplist a prezentační formulář doma, ušetříte si čas při prezentaci.

Přihlášených celkem: 53

 
Kategorie MU1
č.JménoKlubDID
1.Lucie Müllerová35 - Kladno00420-01164
2.Jaromír Hurych20 - Metuje00420-00423
3.Martin Svoboda16 - Hanácký00420-00687
4.Kateřina Kulhánková35 - Kladno00420-01837
5.Pavlína Hrabalová3 - Obří skála00420-01929
6.Martin Brzek35 - Kladno00420-00321
 
Kategorie MU
č.JménoKlubDID
1.Ivan Alscher35 - Kladno00420-01459
2.Roman Zasadil20 - Metuje00420-01534
3.Jiří Fendrych20 - Metuje00420-01564
4.Vít Kolátor25 - Krakonoš00420-01599
 
Kategorie MB1
č.JménoKlubDID
1.Milan Plšek16 - Hanácký00420-01763
2.Piotr Czerepak
3.Pavel Šoupal35 - Kladno00420-01033
4.Jiří Stejskal35 - Kladno00420-00035
5.Thill Emmanuel
6.Jiří Dvořák35 - Kladno04200-01935
7.Zdenek Brůna16 - Hanácký00420-01762
8.Petr Gurega9 - Krušnohorský00420-00246
9.pavel šplouchal20 - Metuje00420-00406
10.Jan Lukeš25 - Krakonoš
11.Lukáš Klíma35 - Kladno00420-01796
 
Kategorie MB2
č.JménoKlubDID
1.Vladimir Vraštil59 - Jičín00420-01275
2.Alena Pešková20 - Metuje00420-01109
 
Kategorie MB
č.JménoKlubDID
1.Jana Králová35 - Kladno00420-01428
2.Rostislav Job40 - Plzeň
3.Maciej Tomaszewski
4.Mariusz Krupa
5.Petr Kovařík20 - Metuje00420-01745
6.Jiří Sochor25 - Krakonoš
7.Pavel Mazánek20 - Metuje00420-00004
8.Ondřej Beran20 - Metuje00420-01807
9.Michal Hanuš20 - Metuje00420-00398
10.Lubomír Kubíček20 - Metuje
11.Michal Pelant20 - Metuje00420-01341
12.Václav Zetek35 - Kladno00420-01007
13.Tomáš Šafařík20 - Metuje00420-01413
 
Kategorie MSKJ2
č.JménoKlubDID
1.Milan Petruželka20 - Metuje00420-00821
2.Petr Kolář3 - Obří skála00420-01726
3.Anna Tichá40 - Plzeň00420-02029
4.Jiri Krizek
5.Jiří Křížek
6.Zbyněk Hruška25 - Krakonoš00420-02028
7.Martin Ducháč20 - Metuje
8.Anna Roháčková58 - Maxičky00420-00211
9.Tereza Hanušová20 - Metuje
10.Petr Vít35 - Kladno
11.Lucie Merhautová20 - Metuje
12.Michal Merhaut20 - Metuje00420-01034
 
Kategorie Turistická
č.JménoKlubDID
1.Bara Krombholcova20 - Metuje
2.Jan Kasnar
3.Jiri Krizek
4.Maciej Tomaszewski
5.Petra Veverková

Seznam přihlášených ke stažení ve formátu CSV.