Zpráva z Hradeckého midu 2016. Uvnitř výsledky a fotogalerie.

24. 10. 2016

Zpráva ze závodů Fitmin 2016 v Červeném Kostelci. Uvnitř výsledky a fotografie.

17. 10. 2016

Tomáš Hanuš skončil na 4. místě v juniorské kategorii BKJ na ME ECF v Novém Městě na Moravě.

10. 10. 2016

Pavel Šarkovský skončil na 4. místě v kategorii SC1 v Abertamech.

4. 10. 2016

Početná výprava M.C. Metuje reprezentovala na Hrobské jízdě 2016. Umístění: Zora Lehká - 1. místo CC-J, Věra Mašková - 1. místo SC-J, Jana Henychová - 1. místo O, Bára Adámková - 2. místo SC-J, Alena Pešková - 2. místo C2, Viktorie Luptovská - 3. místo CC-J, Milan Petruželka - 3. místo SC2, Zdeněk Paclt - 4. místo A1, Pavel Šarkovský - 4. místo SC1, Anna Pešková - 5. místo C2, Anna Kejřová - 5. místo CC-J, Karolína Chadimová - 6. místo CC-J.

26. 9. 2016

Broňa Frydrych skončil 2. v kategorii CCM na závodech Ježdění na Valše.

15. 8. 2016

Jaroslav Charouz v létě nezahálel. Se svými psy se zúčastnil tří kol mezinárodní soutěže Weight pulling 2016 Slovensko. Prvními místy v jednotlivých kolech součtem bodů triumfovali v soutěži o Slovenský pohár a tím si zajistili absolutní vítězství, tzn. 1., 2. a 3 místo. Hlavními účastníky v těchto závodech byli pitbulli, kteří se každým rokem umísťují na prvních místech. Takže to bylo pro všechny velké překvapení.
Další pohár si přivezli z Ostravy, kde na soutěži "Ostravský vuzek" utáhli největší zátěž ve své kategorii.

18. 5. 2016

Sekce Maxov pod vedením Jany Henychové se účastní závodů Nativia Challenge. Gabriela Lehká vede v kategorii ženy se psy do 20kg po 2 závodech. První závod v Liberci vyhrála suverénním způsobem. Ve druhém závodě skončila druhá o 1 sekundu, ale stále si drží vedení o téměř 30 sekund. Rozhodne 3. závod 28. 5. v Sobětíně. Děti statečně bojují a Zorka Lehká se drží na pěkném 2. místě v dorostenkách, stejně jako Viktorie Luptovská na 3. místě. V kategorii junioři si náš Ondřej Beňa drží pěkné první místo. Všichni závodníci jsou stateční bojovníci a držíme jim palce i do posledního závodu.....

Fotogalerie

Video pro dětský kanál ČT, který natáčely děti samy, Jana Henychová v pořadu ČT Gejzír

19. 4. 2016

V sekci Dokumenty je zápis z výroční členské schůze.

10. 4. 2016

Jaroslav Charouz se se svými psy zúčastnil závodu v pullingu v Uherském Ostrohu. V kategorii do 28 kg obsadil první 3 místa - 1. Bárt: 2153kg / 25s, 2. Aki: 2070kg / 20s, 3. Caesar: 1821kg / 24s. Caesar se zároveň stal nejsilnějším psem, utáhl 104-násobek svojí váhy.

10. 4. 2016

Fotky z Jarní jízdy - Hombre

10. 3. 2016 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx

Jakub Urban zvítězil v kategorii MSKJ2 na mistrovství Evropy FISTC mid/long v Banské Bystrici. Zuzka Daňsová skončila na 2. místě v kategorii C1.

1. 2. 2016

Jakub Urban zvítězil v kategorii SKJ na 20. ročníku Šediváčkova longu. Další umístění: Bára Vlčková - 2. místo SKJ, Jaroslav Charouz - 4. místo LT1, Milan Petruželka - 5. místo SKJ, Roman Zasadil - 9. místo LT2, Zdeněk Paclt - 13. místo LT2.

25. 1. 2016

Zpráva z 14. ročníků závodů Janovičky 2016. Uvnitř výsledky a fotografie.

20. 12. 2015

S lítostí oznamujeme, že zemřel Tomáš Matuška, správce tábora v Bělči nad Orlicí. Parte

15. 12. 2015

Z důvodu legislativních změn došlo ke změně oficiálního jména klubu na MUSHERS KLUB METUJE z. s. - Stanovy klubu

1. 12. 2015

Video z Hradeckého Midu.

23. 11. 2015

Zpráva z Hradeckého midu 2015. Uvnitř výsledky a fotogalerie.

2. 11. 2015

Jaroslav Charouz obsadil 3. místo v kategorii C1 na závodech na Horníku a získal titul vicemistra ČR. Další umístění: Zuzana Daňsová - 4. místo C2, David Středa - 18. místo BKJM.

1. 11. 2015

Můžete si objednat DVD ze závodu Brodský 2015.

20. 10. 2015

Pokračování závodů v Červeném Kostelci je ohroženo. Náchodský deník - Musheři závodili na Broďáku po dvacáté. Možná ale naposledy

19. 10. 2015

Zpráva ze závodů Brodský 2015 v Červeném Kostelci. Uvnitř výsledky a fotografie.

11. 10. 2015

Pavel Šarkovský skončil na 6. místě v kategorii SC1 na Vrouteckém sprintu v Abertamech

4. 10. 2015

Rodney Lovette obsadil 2. místo v kategorii C1 na Hrobské jízdě 2015. Jaroslav Charouz byl 2. v kategorii C1 a Pavel Šarkovský 2. v kategorii SC1. Další umístění: Zdeněk Paclt - 6. místo A1.

28. 9. 2015

Psi Jaroslava Charouze byli úspěšní na mistrovství ČR v pullingu v Uherském Ostrohu. V kategorii do 28 kg zvítězil Arny (2568 kg), na 3. místě skončil Arco (2402 kg), na 5. místě Caesar (2153 kg) a na 7. místě Cody (1157 kg). Caesar navíc získal titul nejsilnějšího psa, protože výkonem 2153 kg utáhl 105-násobek své váhy.

20. 9. 2015

Jaromír Hurych se zúčastnil závodů Ježdění na Valše v Louce u Olešnice. Obsadil 7. místo v kategorii BKJM a 9. místo v kategorii SC1.

17. 9. 2015

Video z oslavy 20. výročí založení klubu M.C. Metuje.

13. 9. 2015

David Hrubý skončil na 3. místě v kategorii BKJM na závodě Alavis Canicross Okolohradce 2015. Další umístění: Tereza Hanušová - 7. místo CCW, Jana Páslerová - 9. místo CCW, Milan Sudek - 11. místo CCM.

12. 5. 2015

Broňa Frydrych v týmu ZetBro skončil na 14. místě závodu Štafety na Horníku. David Hrubý s týmem Kůže líný skončil na 17. místě.

7. 4. 2015

Můžete si objednat DVD ze závodu Janovičky 2015.

15. 3. 2015

Na 20. ročníku závodu Nockberge Longtrail v rakouském Innerkremsu se na 1. místě v kategorii Skijöring umístila Zdenka Dušková.

2. 3. 2015

Spřežení Jany Holé s běžkařem Milanem Petruželkou skončilo na 13. místě 24. ročníku Ledové jízdy. Další umístění: Michal Pelant a Tomáš Hanuš - 14. místo, Petr Gurega a Zdenka Dušková - 15. místo, Jaromír Hanuš a Tereza Hanušová - 19. místo. V kategorii trapper skončil na 4. místě Roman Zasadil.

22. 2. 2015

Zdeněk Paclt zvítězil v kategorii MU1 na Zásadském midu / sprintu. V kategorii C1 zvítězila Krystýna Suchánková a v kategorii SKJM Pavel Šarkovský. Roman Zasadil skončil v kategorii MU1 na 2. místě.

27. 1. 2015

Klip ze závodu Janovičky 2015.

26. 1. 2015

Na 19. ročníku Šediváčkova longu dojela na 2. místě v kategorii Skj Zdenka Dušková. Další umístění: Alena Smolíková - 3. místo Skj, Jaroslav Charouz - 3. místo LT1, Zdeněk Paclt - 12. místo LT2.

19. 1. 2015

Zpráva z 13. ročníků závodů Janovičky 2015. Uvnitř výsledky a fotografie.

5. 1. 2015

Můžete si objednat DVD z Hradeckého midu 2014.

14. 12. 2014

Výprava M.C. Metuje slavila úspěchy na mistrovství Evropy FISTC v maďarském Györ - Vének. Titul mistra evropy získala Jana Henychová, která zvítězila v kategorii O1 mid. Další umístění: Kristína Suchánková - 2. místo CC Jun. 11-14 let (1 pes), Zdenka Dušková - 3. místo CCW, Jaroslav Charouz - 3. místo C1 sprint, Alena Smolíková - 4. místo BKJW (1 pes). Bára Adámková - 5. místo SC1 (juniorka v ženské kategorii). Závod nedokončila juniorka Tereza Žitná.

13. 12. 2014

Dětský odíl M.C. Metuje získal díky sponzorskému projektu RWE Companius koloběžky od firmy Kostka.

Přidán klip ze závodu Hradecký Mid 2014.

25. 11. 2014

Zpráva z MČR Hradecký mid 2014. Uvnitř výsledky a fotogalerie.

16. 11. 2014

Broňa Frydrych zvítězil v kategorii CCM na závodech ve Stochově. V kategorii MU získal první místo Rodney Lovette. Další umístění: Alena Smolíková - 2. místo MB1 a 6. místo BKJW, Adolf Rabas - 2. místo MB, Zdeněk Paclt - 2. místo MU1. Zuzka Daňsová - 3. místo MB2, Alena Pešková - 5. místo MB2, Jaromír Hurych - 6. místo MB2, Tereza Hanušová - 8. místo CCW, Pavel Šarkovský - 8. místo SC1, Jaromír Hanuš - 8. místo MSC2, Jana Páslerová - 10. místo CCW,

10. 11. 2014

Michalovi a Petře Brázdovým se narodila holčička Anna. Měří 46 cm a váží 3,36 kg. Gratulujeme.

2. 11. 2014

Alena Pešková zvítězila v kategorii C2 na závodech MČR na Horníku. Další první místo získal Jaroslav Charouz v kategorii C1.

30. 10. 2014

Přidán klip ze závodu Barney 2014.

20. 10. 2014

Zpráva ze závodů Barney 2014 v Červeném Kostelci. Uvnitř výsledky a fotografie.

13. 10. 2014

Jaroslav Charouz obsadil 2. místo v kategorii C1 na závodě Vroutecký sprint. Na 2. místě v kategorii C2 se umístila Alena Pešková. Další umístění: Roman Zasadil - 4. místo A1, Pavel Šarkovský - 4. místo SC1, Zdeněk Paclt - 5. místo A1.

6. 10. 2014

Marie Pacltová zvítězila v kategorii SC1-1 na závodě Hrobská jízda. Jaroslav Charouz vybojoval 1. místo v kategorii C1. Další umístění: Zdenka Dušková - 4. místo C1, 4. místo CCW, Milan Sudek - 4. místo CCM, Rodney Lovette - 4. místo A, Pavel Šarkovský - 5. místo SC1, Broňa Frydrych - 5. místo CCM, Jana Páslerová - 8. místo CCW, Zdeněk Paclt - 8. místo A1.

22. 9. 2014

Jaroslav Charouz získal se svým psem Bártem na závodech v Uherském Ostrohu titul mistr České republiky v pullingu pro rok 2014. Bárt byl 1. ve své kategorii výkonem 1572 kg v čase 21 s. a získal i cenu "Nejsilnější pes pullingu" překonáním 61,7 násobku své hmotnosti. Jeho další dva psi Ceasar a Aki se umístili na 5. a 6. místě.

13. 5. 2014

Jaroslav Charouz zabodoval na závodech ve weightpullingu v Horách u Karlových Varů. Ačkoliv šlo o jeho první start v této disciplíně, vyhrál jeho pes Bárt ve své kategorii a získal i pohár pro celkově nejsilnějšího psa ze všech zúčastněných plemen.

Uspěchy sklízeli také Pacltovi. Jejich psi získali hned tři tituly - Fanda 2. místo s 1.000 kg za 12 sec., Kuba 3. místo s 1.000 kg za 16 sec., a Hugo 1. místo na přehlídce o nejlepšího psa.

2. 2. 2014

Přidán klip ze závodu Janovičky 2014. DVD ze závodu si můžete objednat.

Přidány další fotky a odkazy z Janoviček a z Hradeckého midu.

Letošní ročník skijöringu v Říčkách se ruší. Více na stránce závodu.

27. 1. 2014

Na 18. ročníku Šediváčkova longu dojela na 1. místě v kategorii Skj (koloběžka) Alena Smolíková. Zdenka Dušková skončila ve stejné kategorii (canicross) na 7. místě.

20. 1. 2014

Přidána zpráva z 12. ročníků závodů Janovičky 2014. Uvnitř výsledky a fotografie.

5. 1. 2014

Přidán klip ze závodu Bono 2013 a video z Jarní jízdy 2013. DVD z Bono 2013 a Hradeckého midu 2013 si můžete objednat.