Představenstvo klubu

Hanuš Jaromír - prezident klubu
Zakladatel, aktivní účastník všech klubových akcí, ředitel všech závodů pořádaných klubem, majitel sibiřských husek, především longař, 6. místo - "Ledovka 1995", 5. místo - "Šediváčkův long 02".
Plšek Jiří - jednatel klubu, poradce prezidenta
Zakladatel, oblíbený moderátor všech závodů pořádaných klubem a závodu "Šediváčkův long", majitel tří sibiřských husek, náčelník indiánského kmene Tate Osmaka Ligy Lesní Moudrosti (vzdálený bratranec Vinetua), 10. místo - "Ledovka 1999".
Merhaut Michal - jednatel
Jednatel pro závod "Hradecký mid", aktivní účastník všech klubových akcí, 5. místo na MS v bkj v Italii - Ravenna 02, 5. místo na MS v skj v Německu - Bernau 03, 1. místo Black trail 03.
Fišerová Zdena - pokladník
Manažerka Oty Kardy. Mají spolu jednoho malamuta.
Hanušová Šárka - administrátorka
Manželka prezidenta, aktivní účastníce všech klubových akcí, cílová rozhodčí všech závodů pořádaných klubem.
Petruželka Milan - webmaster
Několikanásobný účastník Šediváčkova longu, Ledové jízdy a dalších závodů. Vícenásobný držitel titulu Iron Sled Dog Man. Po tříleté přestávce začíná se svým sibiřským husky znovu jezdit na kole, na koloběžce a na běžkách.

 
Seznam byl naposledy aktualizován 26. 4. 2016. Pokud chcete své údaje změnit (vyměnit fotku, upravit text apod.), napište webmasterovi na adresu uvedenou na stránce Kontakty.